Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Wróć na górę
Dzisiaj jest: 27 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan

Lokalne Kalendarium

Brak ważnych wydarzeń

POGODA

Jakość Powietrza - Kaźmierz

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

5422806
Dzisiaj
Wczoraj
978
10996
Masz firmę w Kaźmierzu ? Tutaj możesz się zareklamować
Smoczek Stanisław. Zakład Kamieniarski. Nagrobki, Schody, Parapety.
Zamów bezpłatną reklamę poprzez formularz kontaktowy

Panel Logowania

Zbliża się 50 Jubileusz !!!

Ksiądz bp.Tadeusz WernoWłaśnie mija 50 rocznica święceń kapłańskich biskupa Tadeusza Werno. Ksiądz bp.Tadeusz Werno urodził się 04.08.1931 roku w Kaźmierzu. Również w Kaźmierzu został ochrzczony przez ówczesnego proboszcza naszej parafii ks. Zygmunta Kemnitza.

Święcenia kapłańskie otrzymał 24 czerwca 1956 r. w Gorzowie Wielkopolskim. Sakrę biskupią z rąk prymasa Polski, Kardynała Stefana Wyszyńskiego otrzymał 25 maja 1974 roku w Katedrze Koszalińskiej. Ksiądz biskup zaszczyci nas parafian skromnego Kaźmierza swoją obecnością odprawiając uroczystą Mszę Św. w Niedziele 02.07.2006 r. o godz.12.15 na którą serdecznie zaprasza proboszcz naszej parafii ks. kanonik Zdzisław Potrawiak