Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Wróć na górę
Dzisiaj jest: 27 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan

Lokalne Kalendarium

Brak ważnych wydarzeń

POGODA

Jakość Powietrza - Kaźmierz

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

5422803
Dzisiaj
Wczoraj
975
10996
Masz firmę w Kaźmierzu ? Tutaj możesz się zareklamować
Smoczek Stanisław. Zakład Kamieniarski. Nagrobki, Schody, Parapety.
Zamów bezpłatną reklamę poprzez formularz kontaktowy

Panel Logowania

„W Sokolnikach Wielkich jak w Opolu”

„W Sokolnikach Wielkich jak w  Opolu”W dniu 09 czerwca br. odbył się w Sokolnikach Wielkich festyn rodzinny zatytułowany: „Szansa na sukces, – czyli z Sokolnik do Opola”. Impreza skierowana była głównie do dzieci, ale także do ich mam, które obchodziły nie tak dawno swoje święto a poprowadził ją pan W. Herman z G.O.K.-u w Kaźmierzu. Pięknie przygotowane piosenki oklaskiwało liczne grono mieszkańców oraz jury w składzie: W. Kozłowska, S. Małachowska- Zgoła i A. Gotowa-Grabowska.

Jurorki miały spory problem z wyłonieniem laureatów konkursu. Za główne kryterium osoby oceniające występy solistów przyjęły pamięciowe opanowanie piosenek i poczucie rytmu, co pozwoliło w miarę rzetelnie ocenić występy. Dla dzieci utalentowanych natomiast bardziej sportowo zorganizowano liczne gry i zawody sportowe dla siłaczy. Plastycy mogli natomiast przez cały czas trwania festynu rysować i kolorować uprzednio przygotowane kolorowanki. Najlepsze prace zostały później wywieszone na otwartej wystawie „prace pod chmurką”. Całość popołudniowego spotkania uwieńczona została pokazem strażackim i policyjnym oraz wręczeniem wylosowanych paczek z niespodziankami. Na tę uroczystą chwilę znalazł czas Pan wójt W. Włodarczak i osobiście wręczał przygotowane podarki. Przy tej okazji należy powiedzieć parę słów o pomocy, jaka została okazana przez ludzi „dobrej woli”

Okazali nam Serce:

Pan W. Herman z GOK-u,

Pani Dyrektor Szkoły W. Kozłowska,

Pan W. Włodarczak i Urząd Gminy,

Pani Z. Zander z Tarnowa Podgórnego,

oraz jednostki Policji i Straży Pożarnej z Kaźmierza;

firmy „AUCHAN” i „ELITE CAFE”

i inni...

Za tę okazaną pomoc bardzo dziękuję w imieniu dzieci wsi Sokolniki Wielkie - Sołtys Remigiusz Kaczmarek