Ryszard Liminowicz

Mikołaj na Wileńszczyźnie   "Zawsze, kiedy możemy pomóc czujemy, że oddajemy to, co jesteśmy winni naszym Rodakom, którzy znaleźli się nie ze swojej winy w gorszej sytuacji jak my" Jarosław Kazimierski

Szanowni Państwo
  W dniach 9 - 12 grudnia członkowie Towarzystwa Miłośników Wilna i Ziemi Wileńskiej Oddział w Poznaniu i w Kaźmierzu oraz sympatycy: dyrektorzy poznańskich szkół, wykładowcy na Wydziale Wokalno - Aktorskim Akademii Muzycznej, reżyser Verba Sacra i inni odwiedzili Dzieci z podwileńskich i wileńskich szkół z polskim językiem wykładowym, naszych Rodaków na Wileńszczyźnie!

Po raz 23 mieliśmy okazję się spotkać z Tymi, którzy trwają na OJCOWIŹNIE. Dziękujemy za lekcję patriotyzmu, za otwarte i gorące serca. Możemy się od Was uczyć. Trafiliśmy z darami w tym szczególnym czasie przed Świętami Bożego Narodzenia mając nadzieję, że sprawimy nieco radości.

Dziękujemy naszym Dobrodziejom, dzięki którym było to możliwe. Wspominaliśmy Ich gest podczas Mszy świętej w Ostrej Bramie, odprawionej w intencji naszych DARCZYŃCÓW w dniu 11 grudnia o godz. 12.00. Bóg zapłać.

Życzymy radosnych rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku

Z poważaniem
Ryszard Liminowicz 

Kategoria: