Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Wróć na górę
Dzisiaj jest: 17 Listopad 2017    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Salomea, Grzegorz

Lokalne Kalendarium

Brak ważnych wydarzeń

POGODA

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

4320330
Dzisiaj
Wczoraj
4063
4227
Masz firmę w Kaźmierzu ? Tutaj możesz się zareklamować
Smoczek Stanisław. Zakład Kamieniarski. Nagrobki, Schody, Parapety.
Zamów bezpłatną reklamę poprzez formularz kontaktowy

Panel Logowania

Wizyta św. Mikołaja

Mikołaj    W poniedziałek - 7 grudnia - wszystkie dzieci z Przedszkola Niepublicznego im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Sokolnikach Wielkich z ciekawością czekały na niezwykłego gościa – Świętego Mikołaja. Już od wczesnych godzin rannych przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka św. Mikołaja. Pomimo braku śniegu św. Mikołaj przybył do przedszkola podobno samochodem i był bardzo zdziwiony brakiem dziur w naszej drodze – nie wiedział, bowiem, że od niedawna mamy „świeżo” wylany asfalt.

    Na powitanie niezwykłego gościa dzieci zaśpiewały i zatańczyły specjalnie dla Niego przygotowane piosenki. Każda grupa zaprezentowała inne umiejętności wokalne. Podczas spotkania dzieci miały możliwość porozmawiania z św. Mikołajem i zadania Mu kilku pytań, na które z przyjemnością udzielał odpowiedzi. Po rozmowie św. Mikołaj rozdał wszystkim prezenty i każde dziecko miało możliwość zrobienia z Nim pamiątkowego zdjęcia. Na koniec św. Mikołaj pożegnał nas czule i ruszył w dalszą drogę.