Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Wróć na górę
Dzisiaj jest: 21 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Andrzej, Wiktor, Daniel

Lokalne Kalendarium

21/7/2010

Zmarła Barbara Frąckowiak

Czytaj dalej

POGODA

Jakość Powietrza - Kaźmierz

Odwiedza nas 159 gości oraz 0 użytkowników.

5952556
Dzisiaj
Wczoraj
11244
11208
Masz firmę w Kaźmierzu ? Tutaj możesz się zareklamować
Smoczek Stanisław. Zakład Kamieniarski. Nagrobki, Schody, Parapety.
Zamów bezpłatną reklamę poprzez formularz kontaktowy

Panel Logowania

Wizyta św. Mikołaja

Mikołaj    W poniedziałek - 7 grudnia - wszystkie dzieci z Przedszkola Niepublicznego im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Sokolnikach Wielkich z ciekawością czekały na niezwykłego gościa – Świętego Mikołaja. Już od wczesnych godzin rannych przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka św. Mikołaja. Pomimo braku śniegu św. Mikołaj przybył do przedszkola podobno samochodem i był bardzo zdziwiony brakiem dziur w naszej drodze – nie wiedział, bowiem, że od niedawna mamy „świeżo” wylany asfalt.

    Na powitanie niezwykłego gościa dzieci zaśpiewały i zatańczyły specjalnie dla Niego przygotowane piosenki. Każda grupa zaprezentowała inne umiejętności wokalne. Podczas spotkania dzieci miały możliwość porozmawiania z św. Mikołajem i zadania Mu kilku pytań, na które z przyjemnością udzielał odpowiedzi. Po rozmowie św. Mikołaj rozdał wszystkim prezenty i każde dziecko miało możliwość zrobienia z Nim pamiątkowego zdjęcia. Na koniec św. Mikołaj pożegnał nas czule i ruszył w dalszą drogę.