Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Wróć na górę
Dzisiaj jest: 21 Czerwiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Marta, Alojz

Lokalne Kalendarium

Brak ważnych wydarzeń

POGODA

Jakość Powietrza - Kaźmierz

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

5724236
Dzisiaj
Wczoraj
8180
10860
Masz firmę w Kaźmierzu ? Tutaj możesz się zareklamować
Smoczek Stanisław. Zakład Kamieniarski. Nagrobki, Schody, Parapety.
Zamów bezpłatną reklamę poprzez formularz kontaktowy

Panel Logowania

Przekaż 1% swojego podatku na OSP Kaźmierz.

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaźmierzu zwraca się prośbą o przekazywanie na działalność statutową naszej jednostki i wpłacania za pośrednictwem Urzędu Skarbowego

1 % podatku dochodowego

Apelujemy do strażaków ochotników, członków ich rodzin, do społeczeństwa, do
przyjaciół i sympatyków naszej jednostki oraz do kierownictw firm,

zakładów i instytucji

o przekazanie 1% podatku dla
Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaźmierzu

    Strażacy kierują się szczytnymi ideałami służenia ludziom i niesienia pomocy, podejmują coraz więcej zadań ratowniczych dla dobra społeczeństwa. Jednak nie zawsze podczas akcji strażacy są należycie zabezpieczeni, a mimo to z narażeniem własnego zdrowia, a nawet życia ratują innych. Ciągle potrzebujemy lepszego sprzętu ratowniczego by móc szybciej i skuteczniej nieść pomoc potrzebującym.

    Dokonane wpłaty będą wsparciem dla naszej jednostki OSP, które przyczynią się do szybszych i bezpieczniejszych działań ratowniczych, a nie spowodują uszczerbku Waszego rodzinnego budżetu. Zamiast cały podatek dochodowy przekazywać do Urzędu Skarbowego, prosimy o przekazania 1% na rzecz OSP. Liczymy na zrozumienie i pozytywne odniesienie się do naszego apelu. Wystarczy obliczyć i przekazać 1 % podatku na rzecz Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w rocznym zeznaniu podatkowym za rok podatkowy 2015. *

Dane do wprowadzenia:

        1. We „WNIOSKU O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO OPP’, który znajduje się na końcu każdego zeznania rocznego wpisać numer:

KRS: 0000116212

        2. W części "INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE”, w polu „CEL SZCZEGÓŁOWY 1%" należy wpisać nazwę naszej jednostki oraz adres:

OSP Kaźmierz, ul. Topolowa 2, 64-530 Kaźmierz

scan 500x116