Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Wróć na górę
Dzisiaj jest: 21 Czerwiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Marta, Alojz

Lokalne Kalendarium

Brak ważnych wydarzeń

POGODA

Jakość Powietrza - Kaźmierz

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

5724238
Dzisiaj
Wczoraj
8182
10860
Masz firmę w Kaźmierzu ? Tutaj możesz się zareklamować
Smoczek Stanisław. Zakład Kamieniarski. Nagrobki, Schody, Parapety.
Zamów bezpłatną reklamę poprzez formularz kontaktowy

Panel Logowania

Wybrano nowy zarząd OSP Kaźmierz

Walne Zebranie OSP Kaźmierz    Zebranie sprawozdawczo wyborcze za rok 2015 miało miejsce w sobotę 30.01.2016 r. w salce przy Urzędzie Gminy w Kaźmierzu. W zebraniu uczestniczyli również zaproszeni goście wśród których byli: zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Szamotułach, kpt. Arkadiusz Rakowski, Przewodnicząca Rady Gminy Kaźmierz, Arleta Wojciechowska, Wójt Gminy Kaźmierz, Zenon Gałka, dyrektor gimnazjum, Włodzimierz Malinowski, oraz przedstawiciel Urzędu Gminy Kaźmierz, Marek Jakubowski.

    Spotkanie rozpoczęło się od uczczenia minutą ciszy zmarłych w roku 2015 druhów; Wiesława Włodarczaka, długoletniego Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego OSP w Kaźmierzu i Prezesa OSP Kaźmierz, Andrzeja Nowackiego. Warto wspomnieć o tym, że delegacja druhów strażaków udała się również na miejscowy cmentarz w celu zapalenia zniczy na grobach wspomnianych wyżej zmarłych. W dalszej części wysłuchano sprawozdań zarządu, skarbnika i komisji rewizyjnej, po czym wybrano nowy skład zarządu, który następnie wyłonił nowego prezesa. W obecny skład zarządu wchodzą:

dh Roman Graczyk - prezes,

dh Rafał Szczepański - v-ce prezes - naczelnik,

dh Marcin Kalinowski - v-ce prezes,

dh Sylwia Szczepańska - kronikarz,

dh Zenon Pawlaczyk - sekretarz,

dh Tomasz Napieralski - skarbnik,

dh Maciej Wojtaś - gospodarz,

w skład komisji rewizyjnej wchodzą:

dh Paweł Góralczyk - przewodniczący,

dh Eugeniusz Musielski - członek,

dh Sławomir Skabara - członek,

Podczas zebrania w szeregi jednostki przyjęto pięciu nowych członków. Po przegłosowaniu kilku uchwał głos zabrali zaproszeni goście, którzy w swych mowach dziękowali druhom za ich dotychczasową działalność na rzecz społeczeństwa.