LPSK
Niebiesko-biały Mikołaj   Dnia 19 lutego kibice Lecha z Sekcji Kaźmierz zaprosili swoich podopiecznych z Domu Dziecka w Lipnicy na tradycyjne, mikołajkowo-noworoczne spotkanie. Zorganizowaliśmy je na hali kaźmierskiego gimnazjum. Rozpoczęliśmy oczywiście od meczu z chłopakami, w którym wynik był sprawą drugorzędną. Po sportowych emocjach przyszedł czas na wspólną kolację. Rzecz jasna nie zabrakło niebiesko-białego Mikołaja, który obdarował młodych kibiców między innymi gadżetami klubowymi, smakołykami oraz zaproszeniem na zwiedzanie Stadionu Narodowego w Warszawie. W podzięce otrzymaliśmy piękny, ręcznie malowany obraz placówki w Lipnicy. Integracja przy pizzy i ciastku trwała do wieczora i zakończyliśmy ją specyficznym, kibolskim pożegnaniem :)
Pierwszą wizytę złożyliśmy dzieciakom w grudniu 2009 roku i od tego czasu regularnie spotykamy się na meczach w Kaźmierzu czy Lipnicy połączonych z wspólnym grilowaniem czy biesiadowaniem. Kilkukrotnie też zabieraliśmy młodych na mecze Kolejorza przy Bułgarskiej.
To dzięki członkom Sekcji Kaźmierz akcja kontynuowana jest od blisko 10 lat za co wielkie dzięki!
Osobne podziękowania:
- Dyrektorowi Gimnazjum w Kaźmierzu- Panu Włodzimierzowi Malinowskiemu wraz z całym personelem;
- Siostrom Zakonnym opiekujących się na co dzień łobuzami;
- Stowarzyszeniu Kibiców Lecha Poznań;
- Klubowi Lech Poznań;
- Piekarni "Grzebienisko";
- Pizzerni Plażowej;
oraz wszystkim przyjaciołom Sekcji, którzy od lat Nas wspierają w tej szlachetnej inicjatywie. Kolejorz - od małego na całego!