Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Wróć na górę
Dzisiaj jest: 27 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan

Lokalne Kalendarium

Brak ważnych wydarzeń

POGODA

Jakość Powietrza - Kaźmierz

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

5422778
Dzisiaj
Wczoraj
950
10996
Masz firmę w Kaźmierzu ? Tutaj możesz się zareklamować
Smoczek Stanisław. Zakład Kamieniarski. Nagrobki, Schody, Parapety.
Zamów bezpłatną reklamę poprzez formularz kontaktowy

Panel Logowania

Dni Kaźmierza 2016 - Dzień Pierwszy

MEZO   Pierwsza sobotnia część Dni Kaźmierza, przeszła już do historii. Na sobotę zaplanowano cztery wydarzenia. Pierwszym był turniej piłki nożnej, który rozpoczął się już o godz. 12:00. Następnie kilka minut po godz. 17:00 miało miejsce wręczenie pucharów i piłek ufundowanych przez wójta gminy Kaźmierz Zenona Gałkę. Puchary z rąk wójta otrzymali wszyscy uczestnicy turnieju piłkarskiego.

Wyniki zawodów przedstawił p. Paweł Grenda. Zwycięzcami piłkarskiej rywalizacji zostali zawodnicy, którzy na ten turniej przyjęli nazwy; „Emeryci Kaźmierz”, drugie miejsce wywalczyła drużyna „Biali Kaźmierz”, trzecie miejsce należało do drużyny „Dzikie Węże” z Kaźmierza, czwarte miejsce zajęła drużyna z Bytynia. Po ceremonii wręczenia pucharów rozpoczęły się występy lokalnych solistów i grup artystycznych przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu i Szkołę Podstawową w Kaźmierzu. Przed publicznością zaprezentowali się; Daniel Pacholak i Agnieszka Kwita ze szkółki muzycznej działającej przy GOK Kaźmierz pod opieką p. Piotra Pospiesznego, dziecięca grupa taneczna „BIEDRONECZKI” z kaźmierskiej podstawówki pod opieką p. Zdzisławy Śmieszek, utalentowana młoda wokalistka Dominika Świergiel, która tym razem wystąpiła także w duecie z Patrykiem Gawendowiczem, Paweł Oses – uczeń instruktora z GOK Waldemara Hermanna. Ciekawy program w gwarze poznańskiej przedstawiły; Aleksandra Ziemniewska i Hania Koput. W gwarze poznańskiej mocni byli również; Franek Bączkiewicz i Zofia Kornatowska. Na zakończenie tej części programu artystycznego zaprezentowały się panie, które uczestniczą w zajęciach ZUMBY. Zwieńczeniem pierwszego dnia Dni Kaźmierza był koncert rapera MEZO i zabawa taneczna, do której przygrywał zespół WIDMO.