Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Wróć na górę
Dzisiaj jest: 27 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan

Lokalne Kalendarium

Brak ważnych wydarzeń

POGODA

Jakość Powietrza - Kaźmierz

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

5422771
Dzisiaj
Wczoraj
943
10996
Masz firmę w Kaźmierzu ? Tutaj możesz się zareklamować
Smoczek Stanisław. Zakład Kamieniarski. Nagrobki, Schody, Parapety.
Zamów bezpłatną reklamę poprzez formularz kontaktowy

Panel Logowania

„DZIECI MIESZKAŃCOM GMINY” - koncert w świątecznym klimacie

DZIECI MIESZKAŃCOM GMINY   W niedzielę 11 grudnia 2016 r. Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Kaźmierzu wraz z dyrekcją, nauczycielami i uczniami szkoły zaprosiła mieszkańców Kaźmierza na ciekawy koncert. Impreza zatytułowana „DZIECI MIESZKAŃCOM GMINY” miała na celu zapoznanie kaźmierzan z najważniejszymi wydarzeniami jakie miały miejsce w naszej podstawówce w mijającym roku. Występy dzieci wspomagane były specjalnie przygotowaną prezentacją multimedialną, z której dowiedzieliśmy się jak wiele sukcesów odnoszą uczniowie naszej podstawówki.

Wśród publiczności obecni byli m.in. Wójt Gminy Kaźmierz Zenon Gałka, proboszcz naszej parafii ks. Krzysztof Musiał i Dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego Janusz Stróżyk. Imprezie towarzyszył kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczony zostanie na wsparcie Rady Rodziców. Warto tutaj wspomnieć, że dla gości, którzy poświęcili swój czas i przybyli do sali kinowej na koncert, przygotowano również słodki poczęstunek. Koncert zakończył występ saksofonisty Łukasza Manteja, który zaprezentował kilka utworów, które wprowadziły słuchaczy w bożonarodzeniowy klimat.