Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Wróć na górę
Dzisiaj jest: 22 Czerwiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz

Lokalne Kalendarium

Brak ważnych wydarzeń

POGODA

Jakość Powietrza - Kaźmierz

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

5725293
Dzisiaj
Wczoraj
583
8654
Masz firmę w Kaźmierzu ? Tutaj możesz się zareklamować
Smoczek Stanisław. Zakład Kamieniarski. Nagrobki, Schody, Parapety.
Zamów bezpłatną reklamę poprzez formularz kontaktowy

Panel Logowania

Koncert chóralny „Hej kolęda, kolęda...”

W piątek 6 stycznia w kościele pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu odbył się niezwykły koncert chóralny zatytułowany „Hej kolęda, kolęda...”. W koncercie, który odbywał się w ramach „Kaźmierskiego Święta Pieśni”, wystąpiły zaprzyjaźnione z naszym chórem im. Stanisława Moniuszki chóry; im. Feliksa Nowowiejskiego z Tarnowa Podgórnego, „MELODIA” z Pobiedzisk, „HALKA” z Dusznik Wlkp. i miejscowy chór kameralny „FERMATA”.

Zespoły znane z wysokiego poziomu muzycznego mają w swoich repertuarach również kolędy i pastorałki, które zaprezentowały przed kaźmierską publicznością. W koncercie uczestniczyli; Przewodnicząca Rady Gminy Kaźmierz Arleta Wojciechowska, przewodnicząca Komisji Oświaty Zdzisława Śmieszek i wójt gminy Kaźmierz Zenon Gałka, którzy na zakończenie wręczyli uczestnikom pamiątkowe dyplomy i statuetki. Organizatorami koncertu byli; Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu i chór im. Stanisława Moniuszki w Kaźmierzu.