Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Wróć na górę
Dzisiaj jest: 21 Czerwiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Marta, Alojz

Lokalne Kalendarium

Brak ważnych wydarzeń

POGODA

Jakość Powietrza - Kaźmierz

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

5717841
Dzisiaj
Wczoraj
1785
10860
Masz firmę w Kaźmierzu ? Tutaj możesz się zareklamować
Smoczek Stanisław. Zakład Kamieniarski. Nagrobki, Schody, Parapety.
Zamów bezpłatną reklamę poprzez formularz kontaktowy

Panel Logowania

Spotkanie ze Świetą Urszulą Ledóchowską

Pniewy   W niedzielne popołudnie - 7 maja-  dzieci wraz z rodzicami z naszego przedszkola Sióstr Urszulanek SJK w Sokolnikach Wielkich, udali się do Sanktuarium Św. Urszuli w Pniewach. Tam mogliśmy na chwilę się zatrzymać i spotkać się ze świetą -  Patronką  naszego przedszkola. Był to czas poznawania jej życia, pracy Zgromadzenia i osobistej modlitwy. Wielu rodziców było wzruszonych i wdzięcznych za ten wyjazd. Zabraliśmy ze sobą uśmiech Świętej, która mówiła: " Dusza słoneczna jest sama przez się apostołką, bezwiednie apostołuje , prowadzi do Boga, bo mówi ludziom bez słów, tylko uśmiechem swym jasnym, że dobrze , bardzo dobrze Bogu służyć, że służyć Bogu to znaleźć szczęściwe i pokój, jakich świat dać nie może."Ufamy że Święta Urszula z nieba czuwa nad nami i wyprasza nam u Boga potrzebne łaski i że kiedyś do niej wrócimy.